Notice: Undefined index: mime in /data/www/strelnicelero.cz/praha.strelnicelero.cz/plugins/system/plazart/includes/core/minify.php on line 122
Střelnice LERO Příbram - Střelnice LERO - Praha
TZ Young Fitness - шаблон joomla Новости

    Příbram | E-shop

Články
Střelnice LERO - Příbram

Střelnice LERO - Příbram

Jsme 1. komerční tunelová střelnice v České republice, která byla postavena v roce 1993.

Střelnice je dlouhá 25 metrů, určená pro střelbu ze zbraní kategorie A,B,C,D, dále pro samočinné zbraně, krátké kulové zbraně, dlouhé kulové a brokové zbraně, předovky a křesadlové zbraně, komerční, pro účely tréninkové a sportovní střelby a pro naplnění teoretické a praktické části zkoušek žadatelů o zbrojní průkaz.

 

K dispozici máme 5 střeleckých stanovišť, učebnu s kapacitou 36 míst, s možností rozšíření dalších míst. Toaleta je samozřejmostí. Rovněž nabízíme kávu, čaj, limonády a další občerstvení.

 

V roce 2013 proběhla na střelnici rozsáhlá rekonstrukce interiérů, vybavení a samotného střeleckého tunelu. Střelnice je dnes vybavena mnoha možnostmi střeleckého vyžití a samozřejmostí je velice výkonná vzduchotechnická jednotka, která zajišťuje komfort při střelbě a vytápění střeleckých stanovišť.

 

Stále se snažíme rozvíjet a zlepšovat naše služby a maximalizovat pohodlí a komfort při střelbě. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou u nás na 1. místě.

 

Střelnice LERO - Příbram

 

WWW: www.pb.strelnicelero.cz

Telefon: +420 605 757 993

Email: pribram@strelnicelero.cz

Adresa: Dlouhá 200 a Dlouhá 164, 261 01 Příbram II

Kde jsme?

Kontakt

STŘELNICE LERO PRAHA

Dolnoměcholupská 209/17
102 00, Praha 10 - Hostivař
(vchod z ulice U Továren)

Telefon:+420 735 057 993
Email:praha@strelnicelero.cz

newsletter