Notice: Undefined index: mime in /data/www/strelnicelero.cz/praha.strelnicelero.cz/plugins/system/plazart/includes/core/minify.php on line 122
STŘELNICE LERO PRAHA - Střelnice LERO - Praha
TZ Young Fitness - шаблон joomla Новости

    Příbram | E-shop

STŘELNICE LERO PRAHA

STŘELNICE LERO PRAHA

Jsme jediná 40 metrová tunelová střelnice v Praze.

Střelnice je dlouhá 40 metrů, určená pro střelbu ze zbraní kategorie A, B, C, D, dále pro samočinné zbraně, krátké kulové zbraně, dlouhé kulové a brokové zbraně, předovky a křesadlové zbraně, komerční, pro účely tréninkové a sportovní střelby a pro naplnění teoretické a praktické části zkoušek žadatelů o zbrojní průkaz.

 

K dispozici máme 3 střelecké stanoviště, učebnu s kapacitou 25 míst, s možností rozšíření dalších míst. Toaleta je samozřejmostí. Rovněž nabízíme kávu, čaj, limonády a další občerstvení.

 

V roce 2018 byla střelnice otevřena pro veřejnost. Střelnice je vybavena mnoha možnostmi střeleckého vyžití a samozřejmostí je výkonná vzduchotechnická jednotka, která zajišťuje komfort při střelbě a vytápění střeleckých stanovišť.

 

Stále se snažíme rozvíjet a zlepšovat naše služby a maximalizovat pohodlí a komfort při střelbě. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou u nás na prvním místě.

 

 

 

 

Kde jsme?

Kontakt

STŘELNICE LERO PRAHA

Dolnoměcholupská 209/17
102 00, Praha 10 - Hostivař
(vchod z ulice U Továren)

Telefon:+420 735 057 993
Email:praha@strelnicelero.cz

newsletter